EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vinstrol - licno iskustvo  (Read 18047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #20 on: September 18, 2010, 12:55:12 AM »
Ako pitas za steroid test depo je ono sto trazis...a ovo da je bitna ishrana a ne "posebna" svojstva steroida mogu samo da potvrdim iz sopstvenog iskustva. Za plaznu iliti mens health definiciju/misice depo uz cistu 'ranu je top!
A s obzirom da si hard gainer ko ja, i ne mora biti toliko cista-trebalo bi da mozes da varas po malo svaki drugi dan bez posledica. Ali bar prvu polovinu odradi cisto.

I posle 3-4 nedelje kad skines majicu medju drugovima ima da blenu u tebe ko telad, i da pricaju o treningu, i kako je to dobro i kako se ne moze vise ovako nego ce i oni da pocnu...i tako svaki dan:)

Offline ikum

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
  • "Nemoguce je postojati bez strasti" Kjerkegor
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #21 on: September 18, 2010, 02:08:37 PM »
Nikolaf7, mislim da si u pravu sto se tice varanja... Recimo, poslednjih mesec i po dana pored predvidjene kolicine mesa unesem jos svasta sto ne bi trebalo i nista se ne vidi... Cak sam sada ubacio i svinjskog buta za rucak i sve je ok. Na sta mislis kada kazes prvu polovinu? Kada savetujes da krenem sa ass? Od uzimanja vinstrola je proslo negde mislim dva meseca

Offline ikum

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
  • "Nemoguce je postojati bez strasti" Kjerkegor
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #22 on: September 18, 2010, 02:12:11 PM »
Hans slazem se, ali opet cini mi se da gubim malo na motivaciji... Od ugljenih hidrata sam do aprila unosio samo 8 komada tostiranog hleba... Mislim da vise nista nisam...

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #23 on: September 18, 2010, 02:51:38 PM »
Mozes razani hleb slobodno ali ga ogranici na ujutru i posle treninga

Offline filip_atletic_gym

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #24 on: September 27, 2010, 03:01:18 PM »
jedno pitanje ne bi da otvaram novu temu i molim da mi odgovori neko ko se stvarno razume moze i na pm... da li je rano i ZASTO da krenem da uzimam vistrol (intravenozno) a imam 18 godina? ja svakako ne zelim da se nagruvam nesto punoo i da se izdefinisem za to postoje druge stvari zelim jedno 4,5 kg misicne mase i takodje sta mogu da ocekujem ako uzimam samo vinstrol? hvala

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #25 on: September 27, 2010, 03:29:49 PM »
Vinstrol ...pa pazi... on ti je za definiciju :wow:...ti ako oces masu onda uzmi metan  :lol:

daj jbt citaj covece masa i definicija se rade ishranom...kakav AAS sa 18godina ... KAKAV crni INTRAVENOZNO dali si ti lud ,nemoj se glupirati molim te..rano je zato sto nisi 99% dostigao svoj max limit,drugo ako nemas takmicarske ambicije i godine treninga iza sebe zestokog to jednostavno nema poente...

nadam se za tvoje dobro da troll-ujes  :lol:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #26 on: September 27, 2010, 03:47:05 PM »
Hahaha kralja, intravenozno... :help: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline filip_atletic_gym

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #27 on: September 27, 2010, 03:58:39 PM »
ovako 1. prvi put sam krenuo u teretanu u 7 razredu... tako da... intenzimno treniram vec godinu i po dana sa kilazama koje su iznad proseka za moje godine.... ali... razultati su toliko mali za novac i trud koji sam ulozio... 2. pitao sam zasto je lose uzimati u mojim godinama, ja kad dostignem max necu sigurno zeleti steroid... 3. intravenozno jer barem jetru cuvam... 4. nisam takmicar ali sam u modnoj agenciji tako da mi je bitno jako kako izgledam... 5 nitron mislim da ne ovekujem da ce mi se videti svaki misic u telu a ne da ne zelim definiciju....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #28 on: September 27, 2010, 05:34:44 PM »
 :crazy:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline filip_atletic_gym

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #29 on: September 27, 2010, 05:49:39 PM »
ok izvinite na uznemiravanju ocigledno mi vi ne mozete pomoci....