EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vinstrol - licno iskustvo  (Read 18059 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #30 on: September 27, 2010, 06:19:06 PM »
Quote
3. intravenozno jer barem jetru cuvam...
Ajoj ne znam sta da napisem, umirem ovdje... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #31 on: September 27, 2010, 06:21:18 PM »
ovako 1. prvi put sam krenuo u teretanu u 7 razredu... tako da... intenzimno treniram vec godinu i po dana sa kilazama koje su iznad proseka za moje godine.... ali... razultati su toliko mali za novac i trud koji sam ulozio... 2. pitao sam zasto je lose uzimati u mojim godinama, ja kad dostignem max necu sigurno zeleti steroid... 3. intravenozno jer barem jetru cuvam... 4. nisam takmicar ali sam u modnoj agenciji tako da mi je bitno jako kako izgledam... 5 nitron mislim da ne ovekujem da ce mi se videti svaki misic u telu a ne da ne zelim definiciju....

1.kojim kilazama za tvoje godine?? Dal postoji neka tabela koja kaze da u odredjenim godinama treba da radis s odredjenim kilazama?? Vel'ka glupost.

2.Lose jer ocigledno,bez uvrede,NEMAS POOOOOJMA o ishrani,treningu,suplementaciji A POGOTOVO o steroidima da bi ih iole bezbedno uzimao( da ne pocinjem o tome da imas 18god,da jos uvek nisi dostigao maksimum  razvoja polnih zlezda i da se tu svasta moze ili ne mora desiti).Cak se necu ni uhvatiti toga koliki je idiotizam uzimati solo vinstrol jer da bih ti to poceo objasnjavati prvo moras inmati neku osnovu znanja o AAS da bi uopste razumeo sta ti pricamo.
Kakvo dostizanje maksa??Mislis da je tako lako dostici maksimum?? Ustvari,potpuno sam siguran da trenutno za sebe mislis da si jako zajeban i da si dostigao skoro maksimum i da je vreme za aas...SA 18 GODINA I PITANJEM DA UZIMAS I N T R A V E N O Z N O!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3.NE uzimaju se intravenozno!!!! Pa majku mu bar toliko da si naucio...To koliko ostecuje jetru,vise ostete tvoji vrsnjaci nedeljnim opijanjem.Dakle ne cuvas ti nista,jedino si sacuvao mozak od znanja o AAS do sada....

4.Moja preporuka:maskara+rumenilo,dok ne naucis osnove ishrane,suplementacije i anabolickih steroida barem.

5.wat
Why so serious?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #32 on: September 27, 2010, 06:43:57 PM »
idi sine zamaraj dilere koji su ti to ispricali ovako glupim pitanjima,pa neka te oni nose na dusi posle
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #33 on: September 27, 2010, 06:47:20 PM »
http://www.postimage.org/image.php?v=Ts1BLmMJ
filipe jesi ovo ti?
tj znam da si ti, ali cisto onako pitam...
a ovo je tema od ne tako davno a koja govori dosta
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=11411.msg165607#msg165607
filmovi.infopult.net

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #34 on: September 27, 2010, 06:53:23 PM »
http://www.postimage.org/image.php?v=Ts1BLmMJ
filipe jesi ovo ti?
tj znam da si ti, ali cisto onako pitam...
a ovo je tema od ne tako davno a koja govori dosta
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=11411.msg165607#msg165607

Extra,taman za vinstrol

a to sto ne zna sta jesti a ima CEO %&*^%&beni forum nema veze
Why so serious?

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #35 on: September 27, 2010, 07:09:29 PM »
ovo nije za vins...vec za ustanovu :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline DareZmaj

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #36 on: September 27, 2010, 09:08:28 PM »
iskreno ovo je vise zalosno nego smesno.... jbt INTRAVENOZNO?????  :boxed: strasno je to sta ljudi rade se svojim zdravljem, a da nemaju osnovno znanje u sta ulaze, a nazalost takvih je mnogo...

@hans svaka cast na odgovoru  :)
TRADICIONALNI Wing Chun Kung Fu klub KOSOVSKA MITROVICA
Pridruzi se i ti !!!!!!

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #37 on: September 27, 2010, 09:24:10 PM »
ovako 1. prvi put sam krenuo u teretanu u 7 razredu... tako da... intenzimno treniram vec godinu i po dana sa kilazama koje su iznad proseka za moje godine.... ali... razultati su toliko mali za novac i trud koji sam ulozio... 2. pitao sam zasto je lose uzimati u mojim godinama, ja kad dostignem max necu sigurno zeleti steroid... 3. intravenozno jer barem jetru cuvam... 4. nisam takmicar ali sam u modnoj agenciji tako da mi je bitno jako kako izgledam... 5 nitron mislim da ne ovekujem da ce mi se videti svaki misic u telu a ne da ne zelim definiciju....

Pod 1. i pod 99999. AAS (vinstrol) se ne daje INTRAVEZNO već u mišić INTRAMUSKULARNO iz jednog "malog" razloga...rokni ga u venu i umrećeš   ;) .
Prvo se edukuj šta i kako unosiš u svoje telo, pa onda radi šta hoćeš sa njim.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #38 on: September 28, 2010, 01:12:22 AM »
budala troller ili zestoki debil
Champions Train Losers Complain.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #39 on: September 28, 2010, 01:49:23 AM »
koma,ne verujem