EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jaja?  (Read 19644 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Jaja?
« Reply #30 on: January 17, 2009, 12:46:28 PM »
Imam drugaricu koja se bavi medicinom,i naravno da sam je upitala prosle nedelje za jaja,rekla mi je da slobodno pojedem i 3 jaja dnevno.Nije nista strasno- :yes:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #31 on: January 28, 2009, 01:13:55 AM »
Ja jedem 10 belanaca dnevno i nisam primetio nekih problema. Uz to ubacujem i litar mleka kravice - Imlek. sa prijateljima sa kojima treniram pricam o tome i govore mi da nisam normalan i da ne jedem toliko jer ne valja. Kada ih pitam zasto ne umeju da kazu... no to je njihov problem. Ono sto sam primetio a cini mi se da je o tome jos neko pisao jeste da ima razlike kako prihvata stomak jaja koja sede u frizideru i ona koja sede na sobnoj temperaturi ili kupljena na pijaci. Stomak lakse prihvata ona koja su bila pre kuvanja izvestan period na hladnom. Tako je bar slucaj kod mene... :evillaugh:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #32 on: January 28, 2009, 11:30:49 AM »
U jednom periodu sam jeo 20 celih jaja dnevno!To jest,dva ili tri meseca non stop,svaki dan!Pritom nisam pazio nista posebno na kalorijski unos,kao ni na unos ostalih namirnica koje sadrze masti,trenirao sam kao sto uvek i treniram...

Posle svega toga sam izvadio krv,rezultat je bio: HDL i LDL izasli iz referentnih vrednosti u nekoj manjoj meri......


Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #33 on: January 28, 2009, 11:47:46 AM »
Holesterol je opasan a ima ga puno u zumancetu. Ja takodje planiram za jedne mesec i po da uradim krvnu sliku jer sam tek poceo da se bavim "treniranjem misica"  :). Jaja sadrze jedan protein koji svakako treba organiznu. Jaja jaja i jaja (ali belance i to kuvano). Samo da ne pocnemo nositi jaja  :lol:.

Offline mandapg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #34 on: January 29, 2009, 10:07:03 AM »
Prije svega da kazem da sam nov na forumu i ukoliko sam nesto propustio neka mi niko ne zamijeri  :)
E sad ja nesto da pitam :
treniram vec par godina,imam par kg vise nego sto bih trebao ( 184 - visina 88 kg: nisam debeo , a nisam bas ni vitak ) i kazu mi da jedem jaja,a mene je strah da se ne popravim. . .

pitanje glasi : koliko da jedem jaja dnevno,da li da jedem samo bijelanca ... ?  :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #35 on: January 29, 2009, 12:23:44 PM »
pitanje glasi : koliko da jedem jaja dnevno,da li da jedem samo bijelanca ... ?  :)

Mozes i 10 pojesti ,ne bi trebalo da bude problema.Sto se tice zumanceta,jedes jedno na 3-4 belanceta npr.Znaci na 10 belanceta ,2-3 zumanceta recimo.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline mandapg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #36 on: January 29, 2009, 06:33:07 PM »
Mozes i 10 pojesti ,ne bi trebalo da bude problema.Sto se tice zumanceta,jedes jedno na 3-4 belanceta npr.Znaci na 10 belanceta ,2-3 zumanceta recimo.

znaci ne mogu se popravit ?

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #37 on: January 30, 2009, 02:14:23 AM »
znaci ne mogu se popravit ?

a popravit znaci sta?  :dunno:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #38 on: January 30, 2009, 02:58:23 AM »
a popravit znaci sta?  :dunno:
Prijatelju tebi ne smeta da jedes jaja i jedi ih koliko mozes. Mada ne verujem da ces moci vise od 20 komada pojesti u toku dana. Prosecna jaja imaju tezinu od oko 30 i nesto jaja. Sto znaci u 3 jaja imas oko 11 grama proteina. Vidi koliko treba da pojedes jaja da bi krenuo dalje sa misicnom masom ako zelis da povecavas jajima misicnu masu kako sam te ja shvatio. Ti jednostavno imas problem da treniras i da ti treba preko 230 grama proteina u toku dana a da ti to ne mozes ostvariti kroz hranu koju jedes jer jednostavno fizika i zeludac ti ne dozvoljavaju. Shodno tome ako zelis dalje napredovati moras "uspricavati" proteine na drugi nacin a to je suplementima..... :rolleyes01:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Jaja?
« Reply #39 on: January 30, 2009, 02:58:24 PM »
e a mene interesuje zasto se neka jaja lose ljuste?  :clap:
jel to do jaja ili do kuvanja lol
izludjuje me to  :pullhair: jutros mi je onako bunovnoj trebalo 10 minuta da oljustim 3 komada  :dunno:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads