EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako se ugojiti?  (Read 28872 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #30 on: June 21, 2009, 11:48:35 AM »
neznam stvarno kako se do sada nisi ugojila....
uzmi ujutru popij 1L mleka uz neki dzem ili eurokrem.
neka ti rucak bude malo obilniji ...vise mesa,vise hleba.......trpaj sve ...i sto treba i sto ne treba  :lol:jedi i kad nisi gladna  :)

Hmm...ja mleko ne pijem...jos iz vrtica....ne svidja mi se...ali zato popijem dosta jogurta i ponekad u plazmu umesam mleko ( jedino tako mogu mleko da konzumiram )..ipak zelim da se zdravo ugojim,...a od plazme mogu samo da dobijem salo....Ja nekako i dobijem kilu, dve...najdalje sam stigla do 58...ali mi brzo spadnu... :nonono:

Offline Johnn1e

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #31 on: June 21, 2009, 12:09:45 PM »
Poprilicno je cudno da pored onakve tvoje ishrane ne mozes da se "ugojis", ovde ne mislim na dobijanje u misicnoj masi jer o tome nema govora bez ozbiljnog rada u teretani i povecanog unosa proteina, vec jednostavno mislim na dobijanje kilograma. Ili imas brz metabolizam ili su ti te porcije pre male. Mozda kad bi se slikala pa da imamo uvid o cemu se radi, i u kakvoj si trenutnoj formi.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #32 on: June 21, 2009, 12:11:09 PM »
aj lagano ti sracunaj koliko ti je kalorija potrebno na dnevnom nivou
jel ides u teretanu?
posto ovakav neodredjen jelovnik tesko da dovodi do ciljnog gojenja/mrsavljenja osobama koje zele da se ugoje/smrsaju


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #33 on: June 21, 2009, 01:55:01 PM »
Poprilicno je cudno da pored onakve tvoje ishrane ne mozes da se "ugojis", ovde ne mislim na dobijanje u misicnoj masi jer o tome nema govora bez ozbiljnog rada u teretani i povecanog unosa proteina, vec jednostavno mislim na dobijanje kilograma. Ili imas brz metabolizam ili su ti te porcije pre male. Mozda kad bi se slikala pa da imamo uvid o cemu se radi, i u kakvoj si trenutnoj formi.

Da, imam brz metabolizam....nekako i dobijem kilu, dve al odu ko rukom odnesene...znam da bez ozbiljnog rada u teretani ne mogu ocekivati dobre rezultate....ali iz zdravstvenih razloga ja ne pohadjam teretanu...zato se trudim da vezbam kod kuce....imam tegove od 2 kg i od 4...loptu veliku...razne filmove sa vezbama...itd...E
Mogu li kucnom vezbom da postignem neke rezultate?

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #34 on: June 21, 2009, 01:58:22 PM »
aj lagano ti sracunaj koliko ti je kalorija potrebno na dnevnom nivou
jel ides u teretanu?
posto ovakav neodredjen jelovnik tesko da dovodi do ciljnog gojenja/mrsavljenja osobama koje zele da se ugoje/smrsaju
javascript:void(0);

Evo, bas citam jasan i kraci clanak na 2 sajtu, pa cu da izracunam koliko kalorija mi treba....u teretanu ne idem iz zdravstvenih razloga a ni vremena nemam.... :dunno:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #35 on: June 21, 2009, 02:05:06 PM »
kakvi zdravstveni problemi?  :bored:
jel smes sve da jedes?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #36 on: June 21, 2009, 02:38:27 PM »
kakvi zdravstveni problemi?  :bored:
jel smes sve da jedes?

Smem sve da jedem....mada kao treba da se izbegava meso kad se ima reumatiodni artritis...ali ja se ne pridrzavam toga, jer nemam nameru da postajem vegetarijanac...

Offline Stevie Ray Vaughan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 153
  • Gender: Male
  • GSP
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #37 on: June 21, 2009, 02:45:13 PM »
Imas ovde ljudi koji i sa diskus hernijom rade cucanj sa 200kila  :lol: :lol: :lol:

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #38 on: June 21, 2009, 02:50:37 PM »
Znaci ovako...imam 56,5 kg trenutno....obrok treba da sadrzi otprilike 550 kalorija? S obzirom da imam brz metabolizam dodacu 1000 kalorija jos...znaci dnevno mi je potrebno min. 6 obroka i 2977,5  kalorija...jel tak?  :blush:

Imas ovde ljudi koji i sa diskus hernijom rade cucanj sa 200kila  :lol: :lol: :lol:

Ne znam za druge ali nije mi bas zelja da se uz otecene zglobove ( kolena, prsti na nogama, rukama, ramena,,,itd ) i uz povisenu temperaturu bas mnogo zamaram.. ;)
« Last Edit: June 21, 2009, 02:59:01 PM by Und3i2c0v3i2 »

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #39 on: June 21, 2009, 03:00:50 PM »
ne znam otkud ti ideja da obrok treba da ima 550 kcal?
3k kalorija?? da ne bude malo mnogo :D


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads